Synopsis

♦ S Y N O P S I S | Passion Lends Them Power - 1x13

25. dubna 2014 v 17:17 | StarCrossed-Web

SUVEK JE AKTIVOVÁN - Poté, co je Roman (Matt Lanter) těžce zraněn, Emery (Aimee Teegarden) se mění na nečekaného spojence pro pomoc. Mezitím, Grayson (Grey Damon), Drake (Greg Finley), Sophia (Brina Palencia) a Lukas (Titus Makin Jr.) musí rychle najít Suvek, předtím, než ho Tragové aktivují. Nicméně, Vega (hostující hvězda Merle Dandridge) je krok před nimi a vyráží pro Suvek středem Marti Gras průvodu. Teri (Chelsea Gilligan) je šokována, když zaslechne Vegu, jak objednává smrt pro její přátele. Gloria zjistí tajemství Taylor (Natalie Hall) a sdílí jedno ze svých vlastních. Ed Omelas režíroval epizodu napsanou Meredith Averill & Adele Lim (#113).

♦ S Y N O P S I S | This Trick May Chance To Scathe You - 1x12

19. dubna 2014 v 11:35 | © adoring-ndobrev

ROMAN A DRAKE SPOLUPRACUJÍ S GRAYSONEM - Poté, co Roman (Matt Lanter) a Drake (Greg Finley) objeví že Tragové staví bombu známou jako Suvec, si uvědomují, že potřebují pomoc, a obrátí se na nečekaný zdroj - Grayson (Grey Damon). Emery (Aimee Teegarden) požádá Sophii (Brina Palencia) a Lukase (Titus Makin Jr.), aby jim pomohl propašovat Suvek ven z odvětví, které v konečném důsledku budou všichni v nebezpečí. Mezitím, Teri (Chelsea Gilligan) pokračuje v jejím poslání. Elizabeth Allen režíroval epizodu napsanou Brianem Studler & Stratton Samantha (# 112).

♦ S Y N O P S I S | Give Me A Torch - 1x11

10. dubna 2014 v 15:19 | StarCrossed-Web

EMERY JE UNESENA - Sophia (Brina Palencia) podezřívá Taylor (Natalie Hall) že je těhotná s Drakem (Greg Finley). Sophia řekne Emery (Aimee Teegarden) a dvou výzkumných Atrianských těhotenstvích. Vartan (hostující hvězda Marcus Hester) narazí na informace a mylně se domnívá, že Emery je těhotná, tak ji unese. Vega (hostující hvězda Merle Dandridge) zaúkolí Teri (Chelsea Gilligan) k zjištění klíče Ikse, který potřebují k dokončení Suvek. Mezitím, Roman (Matt Lanter) a Castor (Johnathan Schreach) svědčit před Hwatab o dni, kdy kosmická loď havaroval. Také Eric (Jesse Luken) sdílí krásný okamžik s Julií (Malese Jow). Michael Katleman režíroval epizodu napsanou Marc Halsey & Jay Faerber (# 111).

♦ S Y N O P S I S | What Storm Is This That Blows So - 1x10

4. dubna 2014 v 14:28 | StarCrossed-Web

HURIKÁN NA OBZORU, CHYTIL VŠICHNI VE ŠKOLE - Hurikán náhle zasáhne město a všichni jsou uvězněni uvnitř školy. Teri (Chelsea Gilligan) nadroguje Romana (Matt Lanter), a s tím odchází jeho paranoja a velká zlost. Zatímco omámeně říká, některé velmi zraňující věci Emery (Aimee Teegarden), které ovlivňují jejich vztah. Taylor (Natalie Hall) přesvědčí Drakea (Greg Finley), že mají jít na veřejnost jako pár. Nicméně, když Grayson (Grey Damon) vyslechne pár mluvit, tak vydírá Drakea aby se rozešel s Taylor. Mezitím, Julia (Malese Jow) se obrátí k Emery o pomoc poté, co Eva (hostující hvězda Stephanie Jacobsen) jí ohrožuje. Norman Buckley režíroval epizodu napsanou Robert Hewitt Wolfe & Yolanda E. Lawrence (# 110).

♦ S Y N O P S I S | Some Consequence Yet Hanging in the Stars - 1x09

28. března 2014 v 14:26 | StarCrossed-Web

ROMAN KONFRONTUJE CASTORA S JEHO PODEZŘENÍM - Roman (Matt Lanter) mluví s Emery (Aimee Teegarden) o tom, zda může věřit svému strýci Castorovi (Johnathon Schaech). Nicméně, když Roman se zeptá svého strýce na den kdy jejich kosmická loď havaroval, Castorova reakce je daleko od toho, co se očekávalo. Mezitím, Grayson (Grey Damon) se snaží vzpomenout, co se stalo tu noc kdy omdlel, a Taylor (Natalie Hall) jde do "meteorického roje" na párty stráví více času s Drakem (Greg Finley). Stále nemůže popřít své city k Romanovi, Teri udělá rozhodnutí, které ji staví ve vážném nebezpečí. Zetna Fuentes režíroval epizodu napsanou Samantha Stratton (# 109).

♦ S Y N O P S I S | An Old Accustom’d Feast - 1x08

24. března 2014 v 19:39 | StarCrossed-Web

VZTAH EMERY A ROMANA SE OTOČÍ, VEGA POŠLE DRAKA PRIČ - Roman (Matt Lanter) zve Emery (Aimee Teegarden) dovnitř sektoru na oslavu Dinaskyu, to je Atrianský svátek, který se oslavuje s rodinou. Emery žádá Sophii (Brina Palencia) pro tipy, jak udělat dojem na její matku (hostující hvězda Susan Walters Ashby). Vega (hostující hvězda Merle Dandridge) řekne Drakovi (Greg Finley), o misi se Zoe že jsou teď noví tajný agenti, což znamená, že budou opouštět město a budou se snažit odstranit tetování. Když Roman jde za Vegou a žádá ji, aby přehodnotila odesílání Draka pryč, ona mu nabízí cestu ven. Mezitím, Eva (hostující hvězda Stephanie Jacobson) přístupuje k Julii (Malese Jow) s nabídkou. Když Julie odmítne, Eva a její mise se stane rychle nebezpečnou. Konečně, Grayson (Gray Damon) konfrontuje Emery o svých citech k Romanovi. Michael Zinberg režíroval epizodu napsanou Brianem Studler (# 108).

♦ S Y N O P S I S | To Seek a Foe - 1x07

19. března 2014 v 14:23 | StarCrossed-Web

EMERY SI VYBERE - Grayson (Grey Damon) nadále utěšuje Emery (Aimee Teegarden) po incidentu s jeho matkou. Emery se trochu cítí provinile říká Julia (Malese Jow), že bude podporovat Graysona s jeho rodinou, čímž její vztah s Romanem (Matt Lanter) je v pořadí. Zoe (hostující hvězda Dora Madison Burge) nachystá past pro Taylor (Natalie Hall) pomocí černého Cyperu, ale Lukas (Titus Malkin, Jr.) je převezen do nemocnice. Když si Roman uvědomí že se jedná o černý Cyper, on a Drake (Greg Finley) se snaží najít lék na smrtící jed předtím, než zabije Lukase. Mezitím, Eva (hostující hvězda Stephanie Jacobson), se dostane blíže k pravdě o Juliině zotavení. Ed Ornelas režíroval epizodu napsanou Jayem Faerberem (# 107).

♦ S Y N O P S I S | Stabbed with a White Wench’s Black Eye - 1x06

19. března 2014 v 14:09 | StarCrossed-Web

ATRIANOVÉ UDĚLAJÍ KROK PROTI RED HAWKS - Když Emery (Aimee Teegarden) čelí bulvární fotografii (hostující hvězda Jabari Thomas) a videu kde mluví o cyperu, požádá Julii (Malese Jow) o pomoci k vymyšlení náhradního příběh. Mezitím Drake (Greg Finely) říká Romanovi (Matt Lanter) že Grayson (Grey Damon) a jeho rodiče jsou vůdci Red Hawks. Když Graysonovi rodiče uspořádají dobročinnou oslavu v jejich domě, Drake dělá plány na žádost Vega, na důležitou misi. Roman jde také na oslavu, aby se ujistil že Drake nemá problémy, ale stane se objetí únosu. Oz Scott řídil epizodu napsal Yolanda E. Lawrence (#106).

♦ S Y N O P S I S | Dreamers Often Lie - 1x05

18. března 2014 v 21:30 | StarCrossed-Web

V NOCI VE MĚSTĚ - Když Gloria (hostující hvězda Victoria Platt) řekne sedmi Atrianům že mají dovoleno strávit nějaký čas mimo jejich sektor, Roman (Matt Lanter) to vidí jako příležitost k dalšímu vyšetřování otcovo záhadné minulosti a učiní ohromující objev. Emery (Aimee Teegarden) a Grayson (Grey Damon) budou na rande, ale jejich noc je v troskách poté, co Eric (hostující hvězda Jesse Luken) požaduje, pomohl od Graysna čímž se věci obrací k nebezpečí. Drake (Greg Finley) chybuje s Taylor (Natalie Hall) kvůli shledání tajných Tragů a Lukas (Titus Makin, Jr.) se chystá oslovit Sofii (Brina Palencia). Mezitím, Teri (Chelsea Gilligan) se snaží převzít misi Draeika. Michael Pressman režíroval epizodu napsanou Marc Halsey (# 105).

♦ S Y N O P S I S | And Left No Friendly Drop - 1x04

18. března 2014 v 20:58 | StarCrossed-Web

PLAVECKÉ SETKÁNÍ - Roman (Matt Lanter) je vzteky bez sebe, když stráže sektoru prohledali jeho rodiný byt protože se chtějí ujistit že mají omezené technologie. Nicméně, on je zaskočen, když jeho matka (hostující hvězda Susan Walters) mu ukazuje tajný mobil který našla ve věcech zesnulého otce. Roman vezme telefon do školy v nadějích na získávání dat a zjistit, co jeho otec skrýval. Pokud jde o přítele kterým důvěřuje Roman ptá se Julie (Malese Jow) o pomoc a ona ho představí Lukasovi (Titus Makin, Jr.), technologického génia. Emery (Aimee Teegarden) si všimne Romana v blízkosti u Julie, ale od té doby Julia slíbila držet Romanovo tajemství, ale Emery se bude vyptávat, což způsobuje napětí mezi přáteli. Grayson (Grey Damon) žádá Emery, aby mu odpustila incident v sektoru, ale není si jistá zda mu může věřit. Mezitím, s Emeryiným povzbuzování a pod Teriiným (Chelsea Gillian) dohledem, se Sophia (Brina Palencia) nadšeně rozhodne přidat k plaveckému týmu a ve kterém všechny překvapí její rychlostí. Bohužel, ne každý je nadšený, že se Sophia přidala k týmu a když se otráví jednou ze soupeřek, následuje rvačka. Tragové udělí Drakeovi (Greg Finley) úkol. Harry Sinclair režíroval epizodu napsanou Robertem Hewitt Wolfe ( # 104 ).

♦ S Y N O P S I S | Our Toil Shall Strive To Mend -1x03

18. března 2014 v 20:04 | StarCrossed-Web

NÁSLEDUJÍCÍ DEN - Je desáté výročí příjezdu Atrianů na Zem a město se připravuje na oslavy pro padlé vojáky. Gloria (hostující hvězda Victoria Platt) vybere malou skupinu lidských teenagerů, kteří stráví nějaký čas v tomto odvětví, aby viděli, jaké to je být Atrianem na jeden den. Navíc, Gloria přiřadí Emery (Aimee Teegarden) úkol natočit video. Zatímco Grayson (Grey Damon) nabízí, aby jí pomohl s projektem, Roman (Matt Lanter) důrazně protestuje proti Emery aby šla do sektoru. I přes Romanovu starost o její bezpečí, Emery rozhodne pokročit s projektem. Zatímco Sophia (Brina Palencia) je nadšená že všem ukáže něco o sektoru, Teri (Chelsea Gilligan) a Drakovi (Greg Finley) vadí přítomnost lidí a rozhodnou se pobavit na jejích účet. Nicméně, když Drake je unesena během turné, on je překvapen tím kdo stojí za únosem. Mezitím, Julia (Malese Jow) konfrontuje Romana se svým podezřením o Cyperu. Deran Sarafian režíroval epizodu napsanou Adelem Limem ( # 103 ).

♦ S Y N O P S I S | These Violent Delights Have Violent Ends - 1x02

18. března 2014 v 19:50 | StarCrossed-Web

EMERY SE SNAŽÍ OSLOVIT ROMANA PO TRAGÉDII V DOTYČNÉM SEKTORU - Roman (Matt Lanter) a Sophia (hostující hvězda Brina Palencia) připravují pohřeb. Roman je překvapen a podezřívá jeho strýce Castora (hostující hvězda Johnathon Schaech) který se objeví v sektoru aby nabídl pomoc rodině. Mezitím, Emery (Aimee Teegarden) se snaží mluvit s Romanem o tom, co se stalo, ale on si nechce promluvit. Unavená, Emery se obrací k Graysonovi (Grey Damon). Mezitím, sedm Atrianů je pozvána na školní pouť. Nicméně, legrace končí pro Draka (Greg Finley) je unesen a Roman zjistí, že se Tragové připravují napadnout Emery a její rodinu na pouti. Gary Fleder režíroval epizodu napsanou Meredith Averill (# 102).

♦ S Y N O P S I S | Pilot - 1x01

18. března 2014 v 16:28 | StarCrossed-Web

KDYŽ MIMOZEMŠTANÉ PŘISTÁLI ... - Když Emery Whitehill (Aimee Teegarden, "Friday Night Lights") bylo 6 let, cizí kosmická loď nouzově přistál v malém městě a potkala Romana (Matt Lanter , "90210"),6-letého chlapce Atriana, který hledal útočiště, než se dostane do rukou policie. O deset let později, první skupina dospívajících Atrianů se chystá na střední škole ve snaze zkoumání experimentu, zda lidé a Atriani mohou žít v míru. Oba dva Emery a Roman jsou překvapeni svou komunitou. Romanova sestra, Sophia (Brina Palencia), je nadšená že si najde nové přátele, ale její přátelé Atriané, Teri (Chelsea Gilligan, " Big Time Rush ") a Drake (Greg Finley, "The Secret Life of American Teenager "), veřejně nedůvěřují všem lidem. Lidští studenti jsou stejně opatrný k cizincům, zejména včelí královně školy Taylor (Natalie Hall, "Pretty Little Liars"). Dobrosrdečný Grayson (Grey Damon, "Percy Jackson: Sea of ​​Monsters"), se upne na Emery, ale má tajemství, které by mohlo ohrozit jeho nové přátelství. Pouze dva z Emeryin přátel - Julia (Malese Jow, "The Vampire Diaries") a Lukas (Titus Makin, Jr., "Glee"), jsou schopni přijmout Atriany. Emery a Roman se ocitnou znovu spolu, ale vnější síly tvrdě pracují, aby je odtrhli od sebe. Gary Fleder režíroval epizodu napsanou Meredith Averill ( # 101 ).
 
 

Reklama